Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


        
    
Matematik Gezegeni 2.Sınıf 2+1 Set

Matematik Gezegeni 2.Sınıf 2+1 Set

Matematik Gezegeni 2.Sınıf 2+1 Set

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Odtü Eğitim

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

21 yıldır yayın hayatında olan Matematik Gezegeni dizisini, güncellenmiş içeriği ve yeni tasarımıyla öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin beğenisine sunuyoruz.

 

Matematik Gezegeni serisi 1, 2, 3 ve 4. sınıflar için özel bir formatta hazırlanmıştır. Her bir sınıf için Matematik Gezegeni seti; ünitelerin yer aldığı fasiküllerden oluşan 2 adet kitap, yaprak testlerin bulunduğu 1 adet kitapçık ve ekler olmak üzere, 4 parçadan oluşmaktadır. Konu anlatımlı kitaplarımız iki dönem için ayrı hazırlanmış, çek-kopar şeklinde çıkarılabilecek bağımsız fasiküllerden oluşturulmuştur. Böylelikle öğrencilerimize taşıma kolaylığı sağlanması da amaçlanmıştır. 

 

Matematik Gezgeni serisi; MEB matematik programlarının öngördüğü kazanımlar doğrultusunda, ünitelendirilmiş yıllık planlara uygun olarak hazırlanmıştır. Ölçme ve değerlendirme tekniklerine uygun alıştırma ve pekiştirme çalışmaları ile her sayı sonunda çoktan seçmeli sorulara da yer verilmiştir.

 

Matematik Gezegeni ile çocuklarımız, matematiği öğrendikçe sevecek ve kendilerini yepyeni bir dünyaya yolculuğa çıkmış gibi hissedecekler.

(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2017

Sayfa Sayısı : 448

Baskı Sayısı : 1. Basım

Ebat : 19,5x27,5

Medya Cinsi : Ciltsiz

ISBN: 9786059856638


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!