Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kurtadamın Döngüsü

Kurtadamın Döngüsü

Kurtadamın Döngüsü

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Çevirmen: Nil Alt
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Bir Kurtadam hikayesi hakkında hiç bir şey söylenemez. Çünkü o bir Kurtadam hikayesidir. Bir Stephen King kitabı hakkında söylenebilecek en makul şey onun bir King kitabı olduğu, King'in ise King olduğudur. Lakin biri gelip size Stephen King'in kurgu dünyasından bir Kurtadam hikayesi çıktığını söylerse orada işler değişir. Uzun yıllar sonra tekrar baskısı yapılan bu kendi içinde kültleşmiş eser için " Kurtadam geri döndü " demek dahi mümkündür. Berni Wrightson'un en az kitap denli efsane ilüstrasyonlarıyla King : Kurtadamın Döngüsü.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altıkırkbeş Basın Yayın

İlk Baskı Yılı : 2001

Sayfa Sayısı : 128

Dil : Türkçe

ISBN: 9786059878432


Yorumlar (6)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Bulamazsınız Boşuna Aramayın

Bundan 1 yıl önce yayınevi ile sosyal medya üzerinden irtibata geçmiştim. ÿ"Sahaflara sorunÿ" dediler. Basımı olacak mı diye sordum cevap bile vermediler. Bir arkadaşımın evinde görünce itirazlarına rağmen hemen çantama atmış yerine arkadaşıma başka bir hediye almıştım :)

Tekrar basılmalı

Uzun süredir arayıpta bulamadığım kitaplardan biri. Acaba bu kitabı tekrardan basmayacaklar mı?. Koleksiyonumuz yarıda kaldı. Yayınevinden ricam bu kitabı hemen tekrardan basmaları.

Kısa

King gibi büyük bir üstad herhalde bu kitabı yarım saatte yazmıştır. Resimler ve büyük punto yazılar olmasa 15 sayfa falan tutardı ama gene de netice itibariyla bir King eseri ve koleksiyon değeri var...