Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


        
    
Kumkurdu - 1

Kumkurdu - 1

Kumkurdu - 1

9/10 - 5 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Çevirmen: Ali Arda
Yayınevi :

Pegasus

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

"Evren her şeydir," dedi Kumkurdu. "Var olan her şey! Burada ve şimdi, o zaman ve orada. Aydınlık ve karanlık, galaksiler ve yıldızlar, gezegenler, kuyrukluyıldızlar, trampetler ve kartallar ve ayılar ve bazen, bir pantolonun cebinde duran tozlu, kırmızı şekerlemeler."

"Benim biraz önce yuttuğumdan mı?" diye sordu Zackarina. "O da mı evrenin bir parçasıydı? "Elbette!" dedi Kumkurdu. "O da evrenin bir parçasıydı. Sen de Zackarina, sen de evrenin bir parçasısın." Zackarina, annesi ve babasıyla birlikte deniz kıyısında yaşıyordu. Bir gün yalnız başına sahile indi ve orada benzersiz biriyle karşılaştı: Kürkü altın gibi parıldayan, vahşi ve güzel Kumkurdu'yla... Zackarina ile Kumkurdu'nun müthiş dostluğunu anlatan bu hikâyecikler büyüleyici, eğlenceli, merak uyandırıcı ve eşsiz. Kumkurdu'yla tanışmak gerçekten büyük bir şans!
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 104

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

İlk Baskı Yılı : 2015

Baskı Sayısı : 3. Basım

Sayfa Sayısı : 104

Dil : Türkçe

ISBN: 9786053435785


Yorumlar (1)

müthiş bir macera

Çocuklarla kitap okurken sıkılımak ne mümkün, Kumkurdu gibi kitaplar varken. Katıla katıla gülüyor, ve her seferinde Kumkurdu'nun eşsiz gözlemleriyle hayallere dalıyoruz. Çocukların ve hatta büyüklerin mutlaka okuması gereken kısa hikayelerden oluşuyor kitap.