Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kendini Arayan Adam

Kendini Arayan Adam

Kendini Arayan Adam

7/10 - 13 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Nesil Yayınları , Roman Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Bir sonbahar günü Kayseri'den otobüse binmişti. Bir ideoloji uğruna geçen altmış yıllık hayatı, otobüs yolculuğunda tanıştığı genç öğretmenin anlattıklarıyla birden alt üst oldu. Bir yolcuyla yaptığı sohbetin hayatını bu kadar kökten değiştireceğini nereden bilebilirdi? Sabaha kadar devam eden sohbetin sonunda o artık bambaşka bir insandı. Neler konuştular, bir insanı bu kadar derinden etkileyebilecek konular nelerdi? Bu gerçek hayat hikayesinin sonu nereye vardı? Halit Ertuğrul'un 300.000 satan ve altı dile tercüme edilen kitabı, sizin de hayatınızda yeni sayfalar açacak.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 96

Baskı Yılı: 2005


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 106

Baskı Yılı: 2005


Dili: Türkçe
Yayınevi: Nesil Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2005

Sayfa Sayısı : 96

Dil : Türkçe

ISBN: 9789754081657


Yorumlar (3)

Kendini bulmak mı?

Kendini arayanların faydalanacağı bir kitap değil, gençlere de son sözdeki gibi manevi faydası olacağını zannetmiyorum. Bu şekilde anlatılmaya çalışılan duygular için yeterli bir kitap değil. Komünizm takıntısı olan bir yazar. Konunun sadece ateizm ve komünizm üzerinden ele alınması kitabı yetersiz kılmış bence.

Kendini bulmak

Bunu okuyup da kendini bulamayan insan varsa kitabı bir daha okumalı, olmadı bir daha... Sorulmayacak sorular soruluyor ama havada kalmıyor, cevapları veriliyor. Böyle bir kitaba sahip olduğum için kendimi şansli sayıyorum. Teşekkürler.

Mükemmel

Bugün piyasada bulunan yüzlerce amaçsız kitabı düşününce bu kitabın değeri daha da çok çıkıyor ortaya. Okuduğum en güzel hikayelerden birisi ki, yaşanmış bir hikaye... Bugün itibariyle 150-160 civarında baskı yapmıştır!