Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kabuk

Kabuk

Kabuk

8/10 - 7 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Sel Yayıncılık

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Bir ailenin tarihini, deliliğini, derinliğini, karanlığını, neşesini, acayipliğini kumaşlar ve yiyeceklerle çevrelenen üç kadının gözünden anlatıyor Zeynep Kaçar Kabuk’ta. Kendini gerçekleştirme çabası içindeki üç kuşağın hayatın gelip dayattıkları karşısında başkalaşması, kabuk değiştirmesi, kabuğuna sığamadıkça çaresizleşmesi, çaresizleştikçe gerçeklikten uzaklaşması sarmalını incelikle örüyor. Her bir birey için savaş alanına dönüşen ailenin aynı zamanda bütün yaraları iyileştirmedeki mucizevi mahirliğini de sakınmasızca ele alıyor.

 

Tutmaya çalıştıkça ellerinden kayan hayatlarının peşinde çözümü delirmekte bulanların hem kanatan, hem sağaltan ama hep güç veren hikâyesi...

 

“Bense sürekli değişmek, savaşmak, kendimle dalaşıp uğraşıp hep bir mantıklı yol bulmak zorundayım. Olağan güzel, olağan iyi, olağan makul değilim çünkü. Neyim varsa olağandan epey uzak. Sürekli kendimi akla yola uydurma çabası.”

(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2017

Ebat : 14x20

Sayfa Sayısı : 173

Medya Cinsi : Ciltsiz

ISBN: 9789755708409


Yorumlar (2)

harika roman

Bir çırpıda okuduğum harika bir roman.Herkese tavsiye ederim.

Daha çok yazmalı

Kabuk son zamanlarda okuduğum en güzel romanlardan biri. Çok dokunaklı bir konusu var. Yazarın tek romanı olduğunu öğrenince üzüldüm.