Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İyi Hissetmek

İyi Hissetmek

İyi Hissetmek

Yeni Duygudurum Tedavisi

8/10 - 27 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Yayınevi :

Psikonet

 • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

İyi Hissetmek İyi Hissettiriyor

İşte size iyi bir haber; kendinizi kaygı, suçluluk, kötümserlik, erteleme, düşük benlik saygısı ve depresyonun diğer "dipsiz kuyu" lardan ilaçsız kurtarabilirsiniz!İYİ HİSSETMEK'te, psikiyatrisst David Burns duygularınızı harekete geçirecek ve hayata daha olumlu bakmanızı sağlayacak, bilimsel olarak test edilmiş teknikler sunuluyor.

 • Duygudurumunuzdaki dalgalanmaların nedenlerini anlayın

 • Olumsuz fikirleri kafanızdan silip atın

 • Suçluluk duygunuzla başa çıkın

 • Sevgi ve onay bağımlılığınızın üstesinden gelin

 • Özgüveninizi arttırın

 • "Hiç bir şey yapmamak" ile baş edin

 • Depresyonun acı veren girdabından kurtulun


 • "Okunacak ve tekrar okunacak bir kitap!"
  -Los Angeles Times-
  (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı: 408

  Baskı Yılı: 2014


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Psikonet

  İlk Baskı Yılı : 2006

  Sayfa Sayısı : 408

  Dil : Türkçe

  ISBN: 9789759893729


  Yorumlar (6)

  TÜM YORUMLARI GÖSTER
  Bırakmıyorum

  Depresyondayım diyorsaniz okuyun bence. Su an internette terapi videolardaki yöntemleri bu kitabı okuduğumda öğrenmiştim. Kötü alışkanlık birakmaktan, boşanma psikilojisindeki sorunlara kadar hepsine bir çözümü var. İçinde depresyon testi,  öfke ölçeği ve kişilik analizi var. Kitabi okumadan önce bu testleri yapmanızı tavsiye ederim.

  Bir kitap okudum Bakış açım değişti

  Kitap sahip olduğunuz sorunlara yeni yaklaşım tarzı geliştirmenize yardımcı olmakla kalmayıp bunu nasıl yapacağınıza, nerelerde ayağınız takılacağına dikkat çekiyor.birebir yardım eden biri var tarzıyla ara ara dönüp tekrar okunulması gereken bir kitap.en önemlisi de kronik sorunlarınıza çözüm bulabiliyorsunuz.

  Tekrar Tekrar Okunmalı

  Kitapÿ; depresyon, kaygı durumları, ankisiyete ve panik atak gibi sürekli devam eden ya da edebilecek rahatsızlıkların tedavisinde yardımcı bir etkendir. Ben defalarca okudum ve hala başucumda durur. Çünkü insanız ve hayatın içinde duygularımızı değiştirebilecek bir çok olay yaşıyoruz.
  Her yanlışta kabahati kendinizde arıyorsanız, sürekli kendinizi ezik ya da eksik hissediyorsanız yada herkesin ve her şeyin mükemmel olmasını bekliyorsanız ve olmadığı için sinirleniyorsanız mutlaka okumalısınız...