Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı

İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı

İnternet Gazeteciliği ve Blog Yazarlığı

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Yayınevi :

Sinemis Yayınları , Araştırma-İnceleme Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

İnternet gazeteciliği, blog yazarlığı ve sosyal medya… Özellikle son on yılda kendinden söz ettirmeye başlayan bu üç kavram bugün hayatlarımızı çepeçevre sarmış durumda. Artık haberleri internet gazetelerinden alıyor, hemen her konuda blog yazarlarına danışabiliyor ve zamanımızın büyük bölümünü Twitter, Facebook veya Youtube gibi sosyal ağ ve paylaşım sitelerinde geçiriyoruz.

Okan Yüksel, blog yazarlığıyla başlayıp internet gazeteciliğiyle sürdürdüğü kariyerini bugün uluslararası bir yayın ağının sosyal medya prodüktörü olarak devam ettiriyor. Bu kitapta blog yazarak nasıl başarı kazandığını, internet gazeteciliğinin diğer yayın türlerine göre nasıl avantaj ve imkanları olduğunu kendi deneyimlerinden yola çıkarak anlatıyor. Kitabın son bölümünde ise sosyal medyanın dünyamızda yarattığı değişim ve dönüşüm üzerinde duruyor.

Bu kitabı okuyunca hayatınız elbette değişmeyecek! Ancak bu kitabı okuduktan sonra açacağınız bir blog, internet gazetesi veya sosyal medya ağlarında yapacaklarınız hayatınızı mutlaka değiştirecek.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 210

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sinemis Yayınları

Sayfa Sayısı : 210

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

ISBN: 9786054566280


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!