Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İkinci Yarısı

İkinci Yarısı

İkinci Yarısı

Yayınevi :

Everest Yayınları , Deneme Dizisi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

ECE TEMELKURAN ÖMRÜNÜN İKİNCİ YARISINDAN YAZDI!..
BU KİTABI OKURKEN, İÇİNİZ BURKULACAK SONRA KALBİNİZE SU SERPİLECEK SONRA HAYATI SORGULAYACAKSINIZ!..

"Ben artık ikinci yarıya girdim. Ve her fani gibi ben de birinci yarıdan ders aldığımı zannediyorum. Daha da fenası, bu derslerin işe yarayacağına dair bir ümidim var. Hayat denen şeyin her insanla yeniden sıfırdan başlaması ne büyük bir saçmalık!"

Ece Temelkuran bu kez ömrün "İkinci Yarısı"ndan bildiriyor. İlk yarıdan, kesip sakladığımız, belki kaybettiğimiz 'an'ları bir araya topluyor bu kitapta.
O bir 'an'a varmak için belki de. Çocukken ki bir 'an'a, bir türlü anlatamadığımız, ama hep özlediğimiz...Sayfa Sayısı: 270

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

Sayfa Sayısı : 270

İlk Baskı Yılı : 2011

Dil : Türkçe

ISBN: 9789752898769


Yorumlar (2)

çok beğendim...

35 yaşıma girdiğim gün ve geri bıraktığım ilk yarıya bakarken aklıma Ece Temelkuran´ın 30 yal için yazdığı ve benim çok yakın bulduğum yazısı geldi. Benden birkaç yaş büyük olduğundan hemen 35-Ece Temelkuran diye google´a baktım ve bu kitabın 2 gün önce çıktığını gördüm. Sorgulayan, düşünen, yüzleşen güzel bir kitap. Ancak gazete-dergi yazılarının bir kolajı aslında. Çok yakın, çok tanıdık bir göğe bakar gibi oluyor insan...

En kolayı deneme yazmak

Çok çabuk okunabilen, gayet akıcı denemelerden oluşan bir kitap. Denemelerdeki fikir kalitesi çok iyi değil. Öylesine, konuşur gibi, o an içinden nasıl geldiyse yazılmış gibi geldi bana. Olabilir elbette. Ancak ben kitaplığımda seviyesi daha yüksek kitaplar bulundurmak isterim. Bir daha Ece Temelkuran ancak edebi eser (öykü, roman vb.) yazarsa alırım.

Ben beğenmedim arkadaş...