Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Hayatın Işıkları Yanınca

Hayatın Işıkları Yanınca

Hayatın Işıkları Yanınca

7/10 - 14 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Altın Kitaplar , Roman Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

"Hayat mucizesi üzerine zarif bir roman."
VOGUE - İTALYA

"İlk romanı Kayıp Gül onu 50 ülkenin kitapçılarına taşıyan bir yayıncılık olayıydı. İkinci romanı Hayatın Işıkları Yanınca ile onun ismi şimdiden Paulo Coelho, Richard Bach ve hatta Saint Exupéry ile birlikte anılıyor. "
Corriere della Sera - İTALYA

Hayata kırgın bir yetişkin. Bir yunus ile "hayatın ışıklarını yakacak" çok özel bir dostluk. Karşılıksız sevgi, ümit ve hayata dair mucizevi bir yolculuk... Okuru gerçek hayatın içinde büyülü bir dünyaya taşıyan, soluksuz okuyacağınız sıra dışı bir serüven.
Bugüne kadar 50 ülkede 43 dile çevrilen, tüm zamanların en çok okunan ve sevilen kitapları Simyacı, Küçük Prens ve Martı ile birlikte anılan Kayıp Gül'ün yazarından yüreğinizi ısıtacak yeni bir roman.Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

İlk Baskı Yılı : 2011

Sayfa Sayısı : 208

Dil : Türkçe

ISBN: 9789752112902

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Fikri Sabit

Eskilerin beni en çok kızdıran sözlerinden biridir, şöyle samimiyetsiz, derinliksiz bir şey oldu mu ortamda, “Edebiyat yapma!” derler. Bu tür bir olumsuzlamanın edebiyatı kapsaması kültür dünyamızın alt yapısına dair de acı bir fikir verir, kabullenemez, kızarım, bozulurum konu her ne olursa. Ancak, hayat öyle şeylere gebe ki; Serdar Özkan’ın son romanı (yani ikincisi) gibi kitapları okurken, bana bile “Edebiyat yapma” diye avaz avaz bağırma isteği verebiliyor zaman zaman. Ne diyeyim, büyük konuşmamak lazım.

.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar (3)

hayat

ışıklar yanınca harika bir roman keyıf alarak okudum

Bıktran bir ışık muhabbeti.

Bu kitaptan sonra çok satan kitabın iyi olduğuna inanmayacağım artık. Heleki aklımda hep iyi bir imaj yaratmış Altın Kitaplardan olunca inancım hepten sıfırlandı.

süper roman

süper bi kitap sürükleyici