Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Hayatı Sadeleştirmek İçin Derle Top

Hayatı Sadeleştirmek İçin Derle Top

Hayatı Sadeleştirmek İçin Derle Top

Japon Toplama ve Düzenleme Sanatı

5/10 - 5 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Çevirmen: Melis Zeren
Yayınevi :

Epsilon Yayınevi , Kişisel Gelişim Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Hangimiz dağınık değiliz ki? Evimiz, işyerimiz, hayatımız…. Peki derli toplu olmak bu kadar mı zor?
Saatlerinizi ayırarak topladığınız her yer kısa sürede yine mi dağılıyor? Belki de şimdiye kadar yanlış yöntemleri uyguladınız.

Japon temizlik ve organizasyon uzmanı Marie Kondo, "derleyip toplama" konusunda size yardımcı olmaya hazır. Üstelik kalıcı sonuçlar elde edeceğinizin garantisini veriyor. Marie Kondo, bu kitapta anlattığı yöntemler ve paylaştığı sırlarla sayısını kendisinin bile hatırlamadığı müşterilerinin hayatını değiştirdi. Şimdi sıra okuyucularında!

Bir balıkçı yaka siyah kazağı diğerinden nasıl ayırt edeceğinizi bilmek, çorapları doğru şekilde katlamak, saklama kutularını en etkili şekilde kullanmak… hayatınızda mucizeler yaratabilir. Hele fazlalıklardan kurtulmak… Kendinizi eskisinden çok daha huzurlu, mutlu ve enerjik hissetmenizi sağlayabilir. Denemeye başlayın… Hemen, şimdi!
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 232

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 232

Dil : Türkçe

ISBN: 9789944829861


Yorumlar (3)

lafı çok fazla uzatmasaydı keşke

Çok uzun zaman kitabın basılmasını bekledikten sonra büyük bir heyecanla aldığım bu kitabı an itibariyle bitirip yorumlamak istedim.Kitap 100 sayfayı geçmemeliydi çünkü aynı şey defalarca kez tekrarlanmış ve çoğu yerde lafı o kadar uzatmış ki okurken bol bol sıkıldım. İşin özü şu herşeyi atın diyor. Sadece size haz veren eşyaları bırakın. Bu size saçma gelebilir ama neden atmanız gerektiği konusunda sizi ikna ediyor. Olay bundan ibaret. Normalde hiç eşya biriktirmediğim ve minimalist bir ev stiline sahip olduğum için olsa gerek beklediğim zevki alamadım kitaptan.

artık hayatım daha düzenli ve sade

Kitabı çok beğendim, birkaç ay içersinde evimden, iş yerimden, arabamdan birsürü eşyayı atarak, hayatımı daha sade yaşamaya başladım. Bunu yapınca daha az alışveriş yapmaya başladım, ne kadar gereksiz eşyalarla evimizi dolurmuşuz bu güne kadar. Mutluluk az eşyada.

Harika

İsminin hakkını veren,özellikle istifçi insanların okumasını tavsiye edebileceğim bir kitap