Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Harry Potter ve Felsefe Taşı - 1.Kitap

Harry Potter ve Felsefe Taşı - 1.Kitap

Harry Potter ve Felsefe Taşı - 1.Kitap

9/10 - 102 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Ülkü Tamer
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

"Harry, elleri titreyerek zarfı çevirince mor balmumundan bir mühür gördü; bir arma - koca bir 'H' harfinin çevresinde bir aslan, bir kartal, bir porsuk, bir de yılan."

HARRY POTTER sıradan bir çocuk olduğunu sanırken, bir baykuşun getirdiği mektupla yaşamı değişir: Başvurmadığı halde Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na kabul edilmiştir. Burada birbirinden ilginç dersler alır, iki arkadaşıyla birlikte maceradan maceraya koşar. Yaşayarak öğrendikleri sayesinde küçük yaşta becerikli bir büyücü olup çıkar.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 276

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

Sayfa Sayısı : 276

İlk Baskı Yılı : 2000

Dil : Türkçe

ISBN: 9789750802942


Yorumlar (27)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Harry Potter ve Felsefe Taşı ...

BİRKAÇ KELİMEYLE ANLATMAK GEREKİRSE KUSURSUZ , AKICI , VE HEYECAN DOLU BİR KİTAP

Yabancısı değildik ama eskimeyen bir hevesle okudum

"Felsefe Taşı" seriye çok kuvvetli bir giriş yapıyor. Büyü dünyasıyla bizi tanıştırırken ileride olacaklara dair derin ip uçları bırakıyor. Duygudan duyguya atlıyor ve en sonunda sizi kendisine bağımlı edip diğer kitapların peşine düşmenizi sağlıyor. Serinin tüm filmlerini defalarca izlemiş olsanız dahi taze bir tat alabiliyorsunuz.

KİTAP SETİ

YKY sizden Harry Potter serisinin set halinde satılmasını istiyoruz ve  uygun bir fiyata tabi ki... Çocuğum da torumun da  okumasını ve muhakkak kütüphanemde bulunmasını istiyorum, set halinde tabi ki :)