Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


        
    
Gölün Dibindeki Ev

Gölün Dibindeki Ev

Gölün Dibindeki Ev

6/10 - 19 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Aslı Dağlı
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

2015 ve 2016’da Türkiye’nin En Çok Satan Korku Gerilim Kitabı Olan Kafes’in Yazarı Josh Malerman’dan Tüyler Ürpertici, Yepyeni Bir Roman! İkisi de on yedi yaşındaydı. İkisi de korkuyordu. İkisi de evet diyordu. Mükemmel bir ilk randevuydu: üzerinde kanoyla kürek çekilen göller, sandviçler ve soğuk içecekler... Ama Amelia ve James aniden suyun altında yaşamlarını sonsuza dek değiştiren bir şey keşfettiler. İki katlı. Bir bahçeli. Ve ön kapısı da açık. Gölün dibinde bir ev. Amelia ve James için tek bir kural var: Evle ilgili soru sormak yok. Peki böylesine muhteşem bir yerin, belli bir bedelinin olmaması mümkün mü? İkili dalgaların altında parıldayan evde vakit geçirirken gerçekler de ortaya çıkmaya başlıyor: Bir Evin Boş Olması, Orada Kimse Olmadığı Anlamına Mı Geliyor? “Josh Malerman bu işi biliyor.”


-Hugh Howey, Silo serisinin çoksatan yazarı-


 


 “Josh Malerman ilk aşkın getirdiği o peri masalı havasındaki nostaljiyi ustalıkla yansıtıyor ve biz okurlar da gerilimi hissettiğimizde bile uyarı işaretlerini görmezden gelip, bile isteye o yolda ilerlemeye devam ediyoruz.”


-LitReactor.com-


 


“Gölün Dibindeki Ev, klasik korku anlatılarında çıtayı yükseğe koyuyor. Malerman cüretkâr ve yetenekli bir hikâye anlatıcısı.”


-Dead End Fullies-


 


“Malerman, bu harikulade korku hikâyesinde, bizi aşk ve büyünün soğuk sularına sokuyor, iki gencin bu sulara açılma macerasını incelikle anlatıyor.”


-Livius Nedin, Booked, Podcast-


 


 


(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 4. Basım

Sayfa Sayısı : 184

Ebat : 13,5 x 21

ISBN: 9786053756477


Yorumlar (2)

sıradan bir kitap

oldukça sıradan bir kitaptı,farklı bir son,heyecan beklerdim ancak benim için vasat bir kitaptı. Ama Josh Malerman'ın Kafes adlı romanı mükemmel ötesi,bu kitap.olmamış.

Sıradan

Usta işi değil. Sıradan ve basit... 3-5 saatlik bir yolculuğa çıkarsanız vakit geçsin diye okunabilir. Açıkçası ben beğenmedim...