Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gece Yarısını Dört Geçe

Gece Yarısını Dört Geçe

Gece Yarısını Dört Geçe

9/10 - 12 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Çevirmen: Gönül Suveren
Yayınevi :

Altın Kitaplar , Meşhur Romanlar Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Amerikan Edebiyatı'nın kelime sihirbazı olarak tanımlanan King, bu eserinde bizlere dört uzun korku hikâyesi sunuyor. King'in hikâyelerinin her biri, insan doğası ve bilinçaltının karanlık köşelerinde gizlenen, yüzleşemediğimiz korkuları kaşıyarak tüm duyularımızı alarma geçiriyor. King'in roman kurgusu içinde uygulamaktan vazgeçmediği, olay eşliğinde sürdürdüğü detaycılığı korku ve gerilim ro-manlarını seven okurların keyfini katmerliyor.
Gece Yarısını Dört Geçe'de; Umacılar: Bir jetin içindeki bazı yolcuların zaman yırtılması içinde kaybolmaları, Gizli Pencere Gizli Bahçe: Bir yazarın ve onu kendi eserini çalmakla suçlayan bir psikopatın haklılıklarını kanıtlamak için gösterdikleri çaba, Kütüphane Polisi: Aldığı kitapları geri vermeyi unutan orta yaşlı bir işadamı ile hayatı emen şeytani bir varlık olan kütüphaneci arasındaki mücadele, Güneş Köpeği: 15 yaşındaki bir çocuğun doğum gününde hediye edilen bir fotoğraf makinesiyle çektiği her karede görünen korkunç ve kötü bir köpekle yaşadığı ürkütücü mücadele anlatılıyor.Sayfa Sayısı: 712

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

İlk Baskı Yılı : 2007

Sayfa Sayısı : 712

Dil : Türkçe

ISBN: 9789752108974


Yorumlar (5)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Umacılar

S.K´nın okuduğum ilk kitabı. Kitap belirtildiği gibi 4 hikayeden oluşuyor. Ben en çok ilk hikaye olan Umacılar´ı beğendim. S.K´yı sevmemi sağlayanda bu kitabı olmuştur. Umacılar´ın filmi uzun zaman önce yapıldı. Gizli Pencere´nin filmide yapıldı. Bu iki hikaye bana göre sağlam. Diğer iki hikaye yani Kütüphane Polisi ve ve Güneş köpeği beni sarmadı. Bundan sonra S.K´nın Duma Adası, Kara Kule 1, Cep, Göz (Carrie), Kubbenin Altında, Ejderha´nın Gözü, O, 22/11/63 adlı romanlarını okudum. İçlerinden en çok Cep ve Duma Adası´nı beğendim. Sırada Şeffaf ve Karanlık Öyküler bekliyor. İlk kez S.K. okuyacak olanlara bu kitabını rahatlıkla tavsiye ederim.

kitabın kapağı bile güzel

Kitap çok güzel, birde pahalı olmasa.

Yin-Serdar

Altın kitaplar sonunda bu dört hikayeyi orjinal formatında birarada çıkardı. Hikayelerin dördüde King'in yazım gücünden fazlasıyla nasibini alıyor.