Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Filler İçin Su

Filler İçin Su

Filler İçin Su

Yazar:
Yayınevi :

İnkılap Kitabevi , Özel Fiyatlı Kitaplar Dizisi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Son zamanların en çok satan kitaplarından biri olan Filler İçin Su, kitap raflarında yerini aldığı günden itibaren 'Çok Satanlar' listesinden inmedi. Book Sense,2007 'Yılın Kitabı', Newsday,2006 'En Beğenilen Kitap', Book Browse Diamond 'En popüler Kitap Ödülü' ve American Library Association Alex ödülü de dahil olmak üzere pek çok ödül almıştır. Sara Gruen,1930'lu yıllarda Amerika'da yaşanan büyük ekonomik krizin sirklere nasıl yansıdığını, o şatafatlı görünümün ardında neler yaşandığını, kendisine verilen hiçbir komutu anlamadığı sanılan bir file bağlanmanın nasıl bir his olduğunu ve bir erkeğin hayatının sonuna kadar âşık kalacağı bir kadını sevmesini, anılarıyla hayata tutunan yaşlı bir adamın ağzından okurlarına usta bir dille aktarıyor. Filler için Su bugün hâlâ New York Times Bestseller, Publishers Weekly Bestseller ve Amazon Bestseller gibi listelerin üst sıralarında yer almaktadır.Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: İnkılap Kitabevi

Sayfa Sayısı : 400

İlk Baskı Yılı : 2009

Dil : Türkçe

ISBN: 9789751028013


Yorumlar (2)

Roman mı film mi?

Edebi açıdan sığ bir roman olmasına rağmen konu itibari ile sürükleyici bulunabilir. Sanırım tek artı özelliği de budur. Filminin izlenmesi daha yerinde bir karar olur diye düşünüyorum. Zira filminin verdiği tadı roman vermiyor.

Güzel bir kitap...

Çok güzel akıcı bir kitap. Yazarın kitabı birçok araştırma sonucu yazdığını anlamak çok zor değil. Sirklerdeki hayatı merak edenler için güzel bir kitap insanı okurken hiç sıkmıyor. Tavsiye ederim .