Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


        
    
Fi

Fi

Fi

6/10 - 100 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Destek Yayınları

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Akilah Azra Kohen'in çok satan ve televizyon dizisine de uyarlanan üçlemenin ilk kitabı Fi, okuyucularla buluşuyor.


 Fi, deneyimin içinde kaybolmak yerine korkmadan deneyime sahip olmanın yolculuğudur. İçinde bolca bulunan manipülasyon, seks, aldatma ve aldanma hikâyeleri belki herkesin dikkatini çekebilir ama gerçeklerden yola çıkılarak ulaşılmak istenen yerde sadece farkındalık vardır.

Fi güzelliğin lanetlendiği, zekânın yağmalandığı, iyinin kurban edildiği ve kasaba kurnazlığıyla yönetilen bu gezegende, içine doğduğumuz bu kutsal hayatı kutlamak için yazılmıştır. Kendi potansiyelini keşfetme cesareti gösterebilmiş gerçek kişilere, çatlama cesareti gösterebilmiş tohumlara adanmıştır.

Bir kişiye duyulan aşktan daha acımasız bir şey var mıdır?
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 600

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 430

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 600

Dil : Türkçe

ISBN: 9786054994861


Yorumlar (21)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Muhteşem kitap, yazarının Türk olması ayrı bir sevinç bizdende böyle yazar cıkıyormus dedırttı bana ceviri kitabı sanmıstım ilk

Gerçekten sürükleyici büyüleyici ve hayatı, ilişkileri, insanları düşünceleri sorgulatan kitap ben ilk önyargılı idim. Her yerde herkesten duyduğum için nedense popülerlik bana itici geliyor, abartı geliyor geç okuduğum için pişmanım. Hiç bitmese dediğim ama dayanamayıp hızla iki günde bitirip ikinci kitabını neredeyse yarıya kadar geldiğim ve şaşırdığım bi kitap. Sanat, sevgi, edebiyat bu kadar iyi ifade edilebilir içerisinde her şey var buna cinsellik de dahil. Bana cinsel içerikli bir kitap olduğu söylenmişti ne kadar saçma bi yorum diyorum şu an.

Okudugum en guzel kitap

Mükemmel!!Türk bir yazardan bu kadar güzel bir kitap çıktığını görmek gurur verici. Hayatımda okuduğum en güzel kitap serisi. Kesinlikle herkesin okumasını tavsiye ediyorum, hayatınızı değiştirecek.

KİTAP BİTTİ DİYE COK ÜZÜLECEKSİNİZ

AMA KORKMAYIN Çİ Yİ ALIP DEVAM EDİN SONRASINDA Pİ BU SERİ MÜKEMMEL DOSTUM