Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

8/10 - 30 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Varlık Yayınları , Kişisel Gelişim Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Kişisel, mesleki ve ailevi sorunların çözümünde ilke merkezli bir yaklaşım benimseyen ve toplam kalite anlayışının öncülerinden olan Stephen R. Covey, çarpıcı örneklerden yola çıkarak, aşama aşama, insana yaraşır biçimde dürüst, uyumlu, huzurlu, başarılı bir yaşam için değişimine ayak uydurmamızı sağlayan alşıkanlıkları belirliyor, değişimin yarattığı fırsatlardan yararlanabilmek için gerekli olan bilgelik ve güce ulaşmanın yollarını gösteriyor. "Liderlik konusunda son onyılın başucu kitabı bu olacak." -Scott Degarmo (Siccess dergisinin başyazarı) "İlke merkezli liderlik, çok güçlü bir kavram, Covey'in liderlik ve insan ilişkileri vizyonu, bu kavramı günümüz iş dünyasının liderleri için elverişli bir program haline getirmiş. Mutlaka okumanızı öneririm." -Nolan Archibald (Black & Decker Başkanı ve Yöneticisi)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 390

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 284

Baskı Yılı: 1999


Dili: Türkçe
Yayınevi: Varlık Yayınları

İlk Baskı Yılı : 1999

Sayfa Sayısı : 390

Dil : Türkçe

ISBN: 9789754344431


Yorumlar (7)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
İcten gelen mutluluk

Günümüzde insanlari bencilliğe iten kisisel gelişim kitaplarının aksine en buyuk ve etkili  mutluluğun bir diğerinin refahını düşünmekle olabileceğini öğreniyorsunuz. 1 1 in 2 den çok daha fazlası olabileceği, sınırsız çözümler dünyasında yaşadığımız anlatılıyor. Yazarın Önemli işlere öncelik kitabını daha önce okumustum.  İkisinde de vurgulanan misyon konusu, hedeflere ulaşmakta motivasyon sağlıyor. hem aile birliği için hem de iş dünyasında ahlaki devamlılık için okunması gerekir. En begendigim tarafi ise sizi kendi kültürünüzde ki en temel ahlak anlayışına tekrar döndürmesi.

tüm kişisel gelişim kitaplarının atası

insan davranışları alışkanlıklarla ilgilidir. bu kitap da bu savla yola çıkmış ve okuyabileceğiniz birçok kişisel gelişim kitabındaki öğretileri tek başına bu kitapta bulabilirsiniz. eğer uygulayabilirseniz harika alışkanlıklar edinebilirsiniz. uygulayamazsanız bile en azından ufkunuz açılır. çok başarılı bir kitap olduğunu söyleyebilirim.

Etkin İnsan Etkili Davranır

Hepimizin hemen hemen her alanda yüz yüze geldiği sorunlarla başa çıkmak için yüzde yüz uygulamaya yönelik, sade anlatımla verilmiş son derece güçlü davranış metotları üzerine hazırlanmış bir başucu kitabı.
<br>
Çözüm yöntemlerinin pek çok olduğunu ve bizlerin bunlardan azını uygulayarak, sorun çözülmeyince karamsarlığa kapıldığımız üzerinde duruyor yazar.
<br>
Proaktif Davranış Modeli, Etki Alanı / İlgi Alanı Uyuşmazlığı ve Etkililik Paradigması
çerçevesinde başarının anahtarı hap kıvamında sunuluyor okuyucuya. Şu an olduğumuz halimizle kalarak, olmak istediğimiz kişi olamayacağımızı açık ve net olarak ortaya koymakta yazar.
<br>
Değişim dünyasına açılan kapının, son derece kıymetli anahtarını bu kitapta bulacaksınız. Sadece okumakla yetinmeden, uygulamaya da geçtiğimizde emin olun değişim kaçınılmaz olacaktır.
<br>
Olmazsa olmaz bir kişisel gelişim kitabı...