Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


        
    
Esrarengiz Bahçe

Esrarengiz Bahçe

Esrarengiz Bahçe

Her Yaş İçin Bulmaca, Boyama ve Desen Tamamlama Kitabı

9/10 - 14 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Zeynep Alp
Yayınevi :

Edam

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!Bir boyama kitabı satış rekorları kırabilir mi?

Evet evet, yanlış duymadınız, bir boyama kitabı satış rekorları kırıyor. Ama bu, bildiğiniz boyama kitaplarına benzemiyor. Bu kitap, âdeta mürekkeple kurulmuş bir Esrarengiz Bahçe! Bu kitap, her yaştan sanatkâr için kendini keşfetme imkânı sunan bir hazine sanki. İster çocuk olun, ister yetişkin... Bu kitapta olağanüstü çiçekler ve ilginç bitkilerle dolu, siyah beyaz, büyüleyici bir harikalar diyarı keşfedeceksiniz. Boyanacak resimler, keşfedilecek labirentler, tamamlanacak desenler ve kendi çizimlerinizi yapabileceğiniz pek çok alan bulacaksınız. Kitabın çizeri Johanna Basford kendisini "mürekkebe aşık bir çizer" olarak tanımlıyor. Çizimlerini İskoçya kırsalındaki evini çevreleyen bitki örtüsünden ve canlı yaşamdan ilham alarak yapıyor. İnce ince işlenmiş çalışmaları, yoğun bir el emeğinin ürünü...

İlk kitabı Esrarengiz Bahçe 22 farklı ülkede, 1.400.000'den fazla satış yaptı. Kitap, Türkiye'de de çok satanlar raflarında. Üstelik Esrarengiz Bahçe rüzgârı sadece kitap raflarında esmiyor. Kitabı alıp boyayanlar eserlerini sosyal medyada paylaşıyorlar. Birbirlerine boya önerenlerden tutun teknik öğretenlere kadar paylaşımda sınır yok. Kim demiş boyama kitapları yalnız çocuklar için diye! Gelin kendinize bir iyilik yapın: Bir boyama kitabı alın ve renklerin büyülü dünyasına dalın!
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 96

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Edam

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 96

Dil : Türkçe

ISBN: 9786055168742


Yorumlar (1)

nefis

kitabın içindeki desenler çok profesyonel ve oldukça detay içeriyor. Adeta çini boyama yapıyor gibisiniz bazı desenlerde. Zamanın nasıl geçtiğini unutturan, çocukluğumuza geri döndüren, dingin ve keyifli zaman geçirmek için harika bir uğraşı.. tavsiye ederim.