Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


        
    
Devir-Dilsiz Kuğular Zamanı

Devir-Dilsiz Kuğular Zamanı

Devir-Dilsiz Kuğular Zamanı

8/10 - 40 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Can Yayınları , Roman Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

"Ben artık susmak istemiyorum. Çünkü insan belki hiç konuşamaz bir kere susarsa. Kuğu gibi dili dışarıda kalır, ses çıkmaz. Ben artık hep konuşacağım."

Bu bir devir romanı. Herkesin zamanı bir başkasına devrettiği hayatta, Ali ve Ayşe'nin beraber kurdukları gizli bir dünya var içinde. Sadece o iki çocuğun gördüğü ve bir tek dilsiz kuğuların bildiği bir yer. O dünyada bugün yaşadıklarımıza asıl biçimini verenler, yani unuttuğumuzu hatırlamadığımız şeyler var... Ece Temelkuran, yalnızca çocuk gözümüzle bakınca hatırlayacaklarımızı anlatıyor. Dilsiz kuğuların dün söylediklerini yarına devrediyor...
(Tanıtım Bülteninden)


Ciltli:

Sayfa Sayısı: 504

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 311

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 496

Dil : Türkçe

ISBN: 9789750724411


Yorumlar (7)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
tavsıye

Ece hanım bir devri çok güzel anlatmış. herkese tavsiye ederim.

Kuğular

Muhteşem,son zamanlarda okuduğum en etkileyici kitaptı.Bir devir iki çocuğun ağzından bu kadar mı güzel anlatılır.Elimden bırakamadım ama bitsin de istemedim.Mutlaka okuyun derim.Şu ana kadar okuduğum en akıcı Ece Temelkuran kitabıydı.Eline yüreğine sağlık Ece Temelkuran.

güzel günler göreceğiz...

o devir başka bir devirdi de, bu devir başka bir devir mi sanki? 30 yıllık değişmeyen öfkenin siyasetin bir solukta dışa vurulmuş hali. Ece Temelkuran´ın yüreğinden öpülesi. Umutları yeşertesi.