Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bir Sen Yakınsın Uzakta Kalınca

Bir Sen Yakınsın Uzakta Kalınca

Bir Sen Yakınsın Uzakta Kalınca

"Bir Sen Yakınsın Uzakta Kalınca" Çal - A - Kalem Roman

Yayınevi :

Sel Yayıncılık , Selçuk Altun Kitaplığı Dizisi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Selçuk Altun'un ilk romanı YALNIZLIK GİTTİĞİN YOLDAN GELİR ile edebiyat arenasına inen Sina İnsan'ın sürprizlerle dolu serüveni sürüyor...

(Z)engin ama aylak genç adam kitaptan başka dost, resim ve heykelden başka sevgili aramıyor, intiharı da düşünmüyorsa, kendine saygı uğruna yapılası ne kalmış olabilir ki?


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 76

Baskı Yılı: 2007


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 191

Baskı Yılı: 2007


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sel Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2007

Sayfa Sayısı : 76

Dil : Türkçe

ISBN: 9789755703138

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Kitap İçin 2: Kendi izini süren keşşaf
İbrahim Yıldırım

Aforizmaları, değinileri, polemikleri, anektodları içeren, yine bin maddeden oluşan Kitap İçin 2, birincisinden dört yıl sonra yayınlandı. Selçuk Altun bu  kitapta, keşif  çalışmalarını daha da derinleştirip genişleterek okurlarıyla paylaşıyor. Üçüncü bin ise, Cumhuriyet Kitap'ta çoktan başladı: Kendi izini süren bir keşşafın, araştırma ve buluntu sonuçlarını gün ışığına çıkarma eylemini bitirmesi zaten beklenmiyordu.

Hele o bir  romancıysa!.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Sabit Fikir

İstanbul sokakları, yerli polisiyelerin başkahramanı...
Fikri Sabit

Türkiye’den iki yazar dünyanın en önemli polisiye yazarlarını çatısı altında toplayan Uluslararası Polisiye Yazarlar Birliği’nin yabancı dillerden İngilizceye çevrilen nitelikli polisiye romanlar listesine girmeyi başardı. Uluslararası Polisiye Yazarlar Birliği’nin Kuzey Amerika Birimi tarafından hazırlanan son listeye Türkiye’den giren ilk isim ‘Senelerce Senelerce Evveldi’ isimli son romanıyla Selçuk Altun oldu. Selçuk Altun’un Telegram Yayınevi tarafından çıkan ve ‘Many And Many A Year Ago’ ismiyle İngilizce’ye çevrilen romanı listede ilk sıralarda yer aldı. Listeye Türkiye’den giren ikinci isim de Penguin Yayınevi tarafından basılan The Gigolo Murder (Jigolo Cinayeti) adlı romanıyla yazar Mehmet Murat Somer oldu.

.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!