Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 - Kafes

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 - Kafes

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 - Kafes

10/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Çevirmen: Murat Kayı
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Sistem kontrolden çıktı. Yeryüzünün insan ve doğal kaynaklarını milletlerin seçtiği hükümetler değil, CEO'lar yönetiyor. Medyayı, akademileri, sivil toplum örgütlerini yönettikleri gibi. Açlığın, cehaletin, savaşların, adaletsizliğin tam ortasında hepimiz düzenin birer parçasıyız.


 


Kabul etmediğimiz gerçek ise şu: Sürekli eleştirdiğimiz sistemin 'tüketici' olarak vazgeçilmeziyiz. Büyük komplo teorilerini bir kenara bırakıp sisteme ağırlığımızı koymamızın zamanı geldi. Forbes 500 listesini insana, doğaya, hayata karşı adil şirketlerle, organizasyonlarla, örgütlerle dolduralım.


 


Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları ile tüm dünyayı büyük uykudan uyandıran John Perkins, önceki kitaplarında ve Zeitgeist'te anlattıklarını son yılların gerçekleriyle birleştiriyor. Büyük Resim'i önümüze koyuyor. Gerçekçi, hayata geçirilmiş ve geçirilebilir çözümler öneriyor.


 


"John Perkins, Kafes'te, derin analizler ve dramatik hikayelerle dünyayı aydınlatmakla kalmayıp, daha iyi bir toplum yaratmamız için bize pratik önerilerde bulunuyor."


-Howard Zinn-


 (Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 254

Ebat : 14x21

Dil : Türkçe

Medya Cinsi : Ciltsiz

ISBN: 9789756006702


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!