Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


        
    
Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi

Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi

Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi

8/10 - 48 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Yayınevi :

Can Yayınları , Roman Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi, inanılmaz bir hızda seyreden, durmadan kendini çoğaltarak gelişen bir roman. Mekân ve zaman sınırı tanımayan, bir ucu 19. yüzyılda, bir ucu günümüzde, yazınsal bir Türkiye panoraması. Şaşırtıcı bir öykünün bittiğinin sanıldığı yerde, okuru olmadık bir öyküyle yeniden afallatan bir “insan manzaraları” kitabı.

Bir Mâniniz Yoksa Annemler Size Gelecek adlı kült kitabın yazarı Ayfer Tunç, bu kez, Karadeniz’in küçük bir kentinde denize sırtını dönmüş bir akıl hastanesinden yola çıkarak, akıllara durgunluk veren kişilerin yaşam zincirlerinden müthiş eğlenceli bir roman örüyor. Yalan Yanlış, yaklaşık yüz yıllık bir kesitte, siyasal ve toplumsal dönüm noktalarının insanların yaşamlarında bıraktığı izleri sürüyor.

Yalan Yanlış’ı soluk soluğa okurken, Türkiye’nin bütün hallerini yaşayacak, belki de insanlığın ortak hikâyesiyle yüz yüze geleceksiniz.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 492

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 427

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2009

Sayfa Sayısı : 492

Dil : Türkçe

ISBN: 9789750722127

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Ayfer Tunç Söyleşisi
Söyleşi Editörleri: Erdem Öztop ve Senem Kale.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar (10)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
başarılı bir roman...

Ayfer Tunç´un tüm kitaplarını okumaya Dünya Ağrısı´nı okuduktan sonra karar verdim denilebilir. Bu kitap ise, benzersiz kurgusuyla, oldukça sürükleyici,  başarılı bir roman...

Kida sürede bitirmeli

Sanirim benim hatam dar zamanlarda okumaya calismak oldu. Karakterler arasindaki gecis o kadar hızlı ki  bir kisi hakkinda yazarken bir anda digerine geçiyor.  Kitapta bölüm yok ara yok. Mutlaka kisa sürede elinizden birakmadan okumaniz gerekiyor. Yoksa geri dönüp bastan başlamanız gerekir

DELİLER EVİ ASLINDA NERESİ?

Son zamanlarda okuduğum en akıcı içi dolu kitaplardan. Yazar sizinle karşılıklı oturup dedikodu yapıyor. ve bu sohbet esnasında size öyle bir tarih dersi veriyor ki anlamıyorsunuz bile. tavsiyem kitap biraz uzunca olduğu ve çok fazla karakter barındırdığı için kısa sürede bitirmeye çalışın. yoksa her seferinde ÿ"bu kimdi şimdi?ÿ" diye sürekli geri dönebilirsiniz.