Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


        
    
Beraber Yürüttük Biz Bu Yollarda

Beraber Yürüttük Biz Bu Yollarda

Beraber Yürüttük Biz Bu Yollarda

7/10 - 78 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Kırmızı Kedi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Ayakkabı kutusunda paranın öyküsü...

Zekat hırsızlarını koruma altına alan güç var. Ben bu güce "hırsızların imparatoru" diyorum. Hem altında yer alan figüranları koruyor, hem de kendisine ulaşılmasını engelliyor. Anayasa'ya göre hukuki zeminde çalışması gereken tüm kurumları kontrol altında tutuyor. Soruşturma savcılarını görevden aldırıyor, delilleri yok ediyor, zekat hırsızlarını da kamuoyuna masum maskesiyle pompalıyor. Her şey apaçık ortada... Hani halk arasında tabir vardır, arife tarif gerekmez, damda gezer miyav der.

Bu ülkede hala vicdanının sesini dinleyen yargıçlar var. Gün gelecek, hırsızlar imparatoru da adil yargılanmaya, hakkaniyete ihtiyaç duyacak. O gün geldiğinde adalet kavramı hakkında söylediklerimiz çok daha iyi anlaşılacak.
-Deniz Feneri Soruşturmasında "Savcıyken Sanık" haline getirilen Cumhuriyet Savcısı Abdülvahap Yaren-
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 332

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 271

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kırmızı Kedi

İlk Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 332

Dil : Türkçe

ISBN: 9786059908467


Yorumlar (8)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
gündemle ilgili özet tadında

Bir sonraki yazısını merakla beklediğim tek yazardır kendisi.. güzel eleştirir, güzel kelimeler bulur , bulmaca gibidir yazıları , bilgi birikiminle ne demek istediğine sen karar verirsin.. bu kitabı gündemle ilgili özet niteliğinde olmuş çok da güzel olmuş , çok da aydınlatıcı olmuş , özgürce yazdığın icin tesekkurler Yılmaz Özdil .

Tarihe not Sayın FF.Kafka

Sayın FF Kafka,bu tip yazarlar tarihe not düşüyorlar. Roman yazmıyorlar. Sorun bu yazarlarda değil bence sizne istediğinizi bilemiyorsunuz.İşkembeciye girip paça ,kuru pilav yedikten sonra ben bu tandır kebabı oldum olası sevemedim der gibisiniz...
Eğer gündemi takip ediyorsanız yazılanların birçoğunu hatırlarsınız ,biliyorsunuzdur.Ama ileride gençler için tarih olarak okunacak bir kitap.

Gündem yazarları

Bu tip yazarları oldum olası sevemedim, geleceğe dair en ufak bir tasarı, düşünce olmayan, gündem kovalayan tipler. fuzuli kalabalık