Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bana İkimizi Anlat

Bana İkimizi Anlat

Bana İkimizi Anlat

8/10 - 109 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Yayınevi :

Destek Yayınları

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

"Soğuk Kahve" ve "Sabah Uykum" yazarından "Yaşanması mümkünken yaşanmayan her aşk gün gelir bizden bunun hesabını sorar."

Adamlık, bir kadını bir ömür sevmekten geçer. Kadınlık da kendini bir ömür sevecek adamın değerini bilmektir. Kimin için yaratıldığını bilmiyorsun elbette ama bu hikâyenin başrolü sensin. Aşkı senin, acısı senin. Kimse içinde kopan fırtınaları anlamaz, anlamak zorunda da değil zaten. İnsanlar hep konuşur çünkü hayat senin, tasası onlarındır.

Her şeye rağmen bilmediğim bir hikâyenin başrolünü oynuyorum. Sonu nereye gider belli değil, seveceğim kaç şarkı kaldı bilmiyorum. Herkes gibi, her şeyden habersiz yaşıyorum. Ne zaman karşıma çıkarsın, hangi şarkıda ilk dansımızı ederiz hiçbir fikrim yok. Ayrıntılara takılmaya gerek yok belki de... Hikâyeme katıldığın gün sarılır konuşuruz bunları.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 184

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 118

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Destek Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 184

Dil : Türkçe

ISBN: 9786059913188


Yorumlar (35)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Edebiyat can çekişiyor

Oğuz Atay'ın, Hasan Ali Toptaş'ın, Orhan Pamuk'un ve hak ettiği değeri görmeyen bir çok yazarın tam anlamıyla okunmadığı sadece sosyal medyada kahve kitapla paylaşımların süsü olduğu bu ülkede kendisine "yazar"ım diyenlerin sayısı her geçen gün arttı. Bu yazar kisvesine bürünenleri kadar yere göğe sığdaramayanlar da iki dünya klasiği okumamış hâlâ ergenliğin sancısını çekmiş zevatlardır. Yazık...

Çok sevdim

Harika bir kitaptı sırada Korkma Kalbim var.

Herkes okumalı.

Okurken içinde kaybolduğum bir kitap oldu. Ahmet Batman´ın diğer kitapları kadar samimi ve akıcı. Kitabın konusunu çok sevdim ve blogumda da bu konuda eleştiride bulundum. Herkesin okumasını tavsiye ettiğim bir kitap...