Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Araf

Araf

Araf

7/10 - 5 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Çevirmen: Ali Arda
Yayınevi :

Pegasus

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Aliiede Truu, bahçesinde yaralı bir kız bulur. Kızla ilgili şüpheleri olsa da bunları görmezden gelir ve onu evine alır. Zara kendisini seks köleliğine zorlayan kişilerden kaçan genç bir kızdır, ama yanında taşıdığı gizemli bir fotoğraf onun Aliiede'nin evine tesadüfen sığınmadığını göstermektedir. İkisi de hayatta kalmak için büyük savaşlar vermiş olan bu kadınlar, kendilerini şüphe ve itiraflardan örülü karmaşık bir denklemin içinde bulurlar. Onları birleştirense, kıskançlık, şehvet ve acı dolu bir aile dramıdır.

Sofi Oksanen'in bütün dünyada büyük bir başarı elde eden, ödüllü romanı Araf, utanç dolu hayatları ve onları birbirine bağlayan karanlık ve gizemli bir geçmişleri olan iki kadının merak uyandıran, nefes kesen dramatik öyküsü…

"Nobel ödülü için bir öneri... Oksanen muhteşem bir yazar. Araf, dili, tekniği, olay örgüsü ve mesajıyla heyecan uyandırıcı.Oksanen birkaç yıl içinde Nobel ödülünü kazanacaktır."
Maria Schottenius

"Benden Araf'ın bana ait kopyasını size ödünç vermemi istemeyin. Ondan ayrılamam. İki kere okudum. İlkinde kendimi o kadar kaptırmıştım ki kızım bana şarkı söylerken bile elimden bırakamadım. İkinci kez okumaya karar verdim. Okurları Stieg Larsson'un kitapları gibi ele geçirecektir."
Megan De Vorsey

"Tam bir başyapıt. Olağanüstü bir şey. Umarım dünyada okuma yazma bilen herkes Araf'ı okur."
Nancy Huston

"Karar: Tolstoy ve Pasternak gibi klasik Rus yazarlarını sevenlere ve modern bir şehvet ve ihanet öyküsünden keyif alacak herkese hararetle tavsiye edilir."
Library Journal Review

"Eğer bu yıl başka bir kitap okumayacaksanız, Araf'ı okuyun."
Elle
Sayfa Sayısı: 384

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

İlk Baskı Yılı : 2011

Sayfa Sayısı : 384

Dil : Türkçe

ISBN: 9786055360283


Yorumlar (4)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
tanımadığımız soğuk ülkenin insanları

farklı bir kültür,yapayalnız kadınlar, acınası şekilde aşık bir kahraman. okuduğum en güzel kitaplardan biri. çok etkilendim, karakterleri yaşıyorsunuz resmen. muhakkak okunmalı. bazı yerleri gençlere ve çocuklara ağır gelebilir. yetişkinlere önerilir.

Araf

Özellikle başlar güzeldi, iki kadının hayatlarının kesişmesini anlatıyor, kadınların yine cinsel obje olarak görülmesi anlatılıyor, çok yanlış davranışlar tabi, bozuk bir zihniyet, sonlara doğru biraz vasatlaşsa da güzel bir kitaptı...

Araf

Çok sıkıcı ve yavan... Kitabı yarısında bıraktım... Ben böyle anlatımı yavaş, bayıltan bir kitap görmedim.