Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Adem'den Önce

Adem'den Önce

Adem'den Önce

9/10 - 12 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Çevirmen: Pınar Kür
Yayınevi :

Can Yayınları , Dünya Klasikleri Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

"Ademden Önce", konu açısından "Jack London"ın öbür yapıtlarından oldukça değişik olmasına karşın, 'hava' bakımından yine de onlara benzer. İnsanoğlunun çok uzak geçmişini, yarı-insan olduğu dönemi anlatan bu roman, yazıldığı çağın bilimsel verilerine (Darwin'in görüşüne) uygun olduğu kadar, soluk kesici ve anlamlı bir serüven romanıdır da. Her yaştan okura, kendi uzak geçmişini böylesine canlı, böylesine derin bir özdeşleşme yaratarak anlatan bir başka yapıt yoktur. İnsanın insan olma savaşı, "Jack London"ın büyük bir ustalıkla anlattığı bu yırtıcı savaş, coşku verici olduğu kadar acıklıdır da.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 125

Baskı Yılı: 2004


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2004

Sayfa Sayısı : 192

Dil : Türkçe

ISBN: 9789755105857


Yorumlar (2)

Değişik bir tarz. Harika

Jack London´un hemen hemen bütün kitaplarını okudum fakat bu kitap tarz olarak diğerlerinden biraz daha farklı ama farklı olması diğerlerinden kötü olması anlamında değil.
Jack London bu kitabıÿ; evrimi konu alarak biz insanları insan olma yolunda ilerlediğimiz zamana götüren bir hikaye sunuyor.
Hikaye çok güzel aynı zamanda çok eğitici.
Okur okumaz en favori yazarlarımdan biri olan Jack London´u bir kez daha ne kadar iyi bir yazar olduğuna kanaat getirdim.
Kitapı okumak için kesinlikle düşünmeyin. Başlayın aynı gün bitecektir :)

Önemli bir yapıt

İlk okuduğumda jack london´ın yaşadığı döneme göre büyük bir zeka olduğunu kabul etmiştim.
Kitap o kadar keyifle okunuyor ve ciddi anlamda bilgiler veriyor ki, insan istemese de bir şekilde keyif alarak binlerce yıl öncesinden bilgiler ediniyor.

Çevirisi de ayrıca güzeldir, tavsiyem..