Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ada-Var Olmayan Bir Adadan Nasıl Ku

Ada-Var Olmayan Bir Adadan Nasıl Ku

Ada-Var Olmayan Bir Adadan Nasıl Ku

8/10 - 5 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Yayınevi :

Yabancı

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


"Tamam, İşte durum şu. Buraya ergenlik yıllarındayken, on üç on dokuz yaş arası bir yerde geliyorsun. Bir yılın var. Ya bir kapı yakalarsın ya da..." Durdu, safir gözleri alevler içindeydi, kendisi tutuşacak zannettim. "Ya da?" diye bastırdım. "Ölürsün." Gizemli Nil Adası'nda kurallar belliydi. Bir yılınız vardı. Kaçmak ya da hayatta kalmak için tam 365 gün.

On yedi yaşındaki Charley kuralları bilmiyordu. Hatta nerede olduğundan bile haberi yoktu. Hatırladığı son şey sıcak hava ve kendinden geçtiğiydi. Uyandığındaysa kayalık bir arazide çırılçıplaktı.


Kaybolmuş ve yalnız hisseden Charley, adada uzun süre hiçbir insana rastlamamıştı, ta ki gençlerin lideri Thad ile karşılaşana kadar. Artık, adadan kaçmanın ne kadar zor olduğunu öğrenmişti… ve tabii bir de âşık olmanın. Thad'in zamanı doluyordu ve Charley, geleceklerini kurtarabilmek için önce Thad'i kurtarması gerektiğini fark etmişti. Ancak tehlikelerle dolu bu adada en büyük tehdit zamandı!

"Ada'yı bitirdiğimde tırnaklarım yenmiş, sinirlerim gerilmişti ve kalbim yerinden çıkacak gibi atıyordu. Nefesinizi kesecek kadar heyecan verici."
-Kasie West, Dönüm Noktası romanının yazarı-

"Elinizden bırakamayacağınız, sayfaları ardı ardına çevireceğiniz bir hikâye!"
-Mary E. Pearson, Hayata Uyanmak romanının yazarı-

"Gerilim dolu, güçlü bir çıkış romanı. Ada'nın sinematografik anlatımı ve tehlikelerle dolu doğası, Lost dizisi hayranlarına yepyeni bir bölüm gibi gelecek."
-Publishers Weekly-

"On numara!"
-VOYA (Starred Review)-

"Etkileyici! Ada'nın son derece ilginç ve iyi inşa edilmiş yapısı, karmaşayı ve trajediyi bir arada sunuyor."
-School Library Journal-


 (Tanıtım Bülteninden) 

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2015

Baskı Sayısı : 10. Basım

Sayfa Sayısı : 440

Ebat : 14x21

Medya Cinsi : Ciltli

ISBN: 9786055016555


Yorumlar (1)

Çeviri çok kötü

Bir merakla yazarın 2 kitabınıda aldım, almaz olaydım. Çeviri berbat yıllardır kitap okurum böylesine rastlamadım sanki google translateden çevirmişler. Almayın ve okumayın kesinlikle tavsiye etmiyorum param resmen çöpe gitti.