Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Libros Ajanda Gün.Get.16Ayl.2017-18

Libros Ajanda Gün.Get.16Ayl.2017-18

Libros Ajanda Gün.Get.16Ayl.2017-18

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Libros Ajanda Günlerin Getirdiği 16 Aylık Ajanda 2017 - 2018


Yıllardır ajanda tutarım, ajanda hayatımın ayrılmaz bir parçası olmuştur.Hem gezgin ve çok programlı hem de heyecanlı biri olarak, önümdeki birkaç ayı görmem ve programlarımı ona göre yapmak işimi kolaylaştırıyor.


Eylül ayı geldiğinde hele de okullar açıldığında ajandam yetmiyor. İlk sıkıntım kızımın akademik takvimini ajandama kaydedememem ile bailıyor. Daha sonra yıllık eğitimim ve ders programlarımı yaparken sıkıntı yaşıyorum. Bir sonraki yılın ajandasının çıkmasını dört gözle bekler oluyorum.İstediğim ajandayı ise aralık ayından önce bulamıyorum ve birkaç ay çift ajandayla dolaşmak zorunda kalıyorum.


Birkaç sene evvel yurtdışı seyahatimde bulduğum 16 aylık ajanda hayatımı kurtardı. Ancak yine yeterli olmadı, çünkü Türkçe değildi ve tatiller, bayramlar, özel günler yoktu. Bu ihtiyaç bende, "Acaba ben böyle bir ajanda yapabilir miyim, bunu mandala ve yazıyla buluşturabilirmiyim?" fikrini doğurdu.


Bu 16 aylık ajanda ile size, hem programlarınızı kaydetmeye hem kendi dönüşümünüzü izlemeye,biraz çizmeye, biraz yazmaya biraz kendinizle tanışmaya ve hayal kurmaya devam etmek istiyorum...


Umarım davetimi kabul eder, bana eşlik eder ve sonuçlarından memnun kalırsınız...


Silvia Arsebük

ISBN: 9786059151252


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!