Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


        
    
Dunkirk (Blu-ray)

Dunkirk (Blu-ray)

Dunkirk (Blu-ray)

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE

“Tam Anlamıyla Bir Başyapıt.”

- Lindsey Bahr, ASSOCIATED PRESS -

“Yılın En Güçlü Filmi.”

- Stephanie Zacharek, TIME -

 

SİNEMA DÂHİSİ CHRISTOPHER NOLAN (Interstellar, Inception, The Dark Knight Üçlemesi) başrollerini Fionn Whitehead, Kenneth Branagh, Mark Rylance ve Tom Hardy’nin paylaştığı gerilim dolu destansı bir başyapıt ile karşınızda.

Düşman kuvvetleri tarafından Dunkirk kıyılarında kuşatılmış yüzbinlerce İngiliz ve müttefik askerinin hikâyesi, karada, havada ve denizde gözler önüne seriliyor. Kıyıdaki savunmasız askerleri korumak için İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetlerine ait Spitfire savaş uçakları, Manş Denizi üzerinde düşmanla çatışmaktadır. Bu arada yüzlerce küçük tekneyle askerlerin yanında siviller de zamana karşı canları pahasına büyük bir mücadele vererek ordularının en azından bir kısmını kurtarmaya çalışmaktadır. 

 

Disk Türü : Blu-Ray

Disk Sayısı : 2

Yapım Yılı : 2017

Orijinal Dili : İngilizce

Türkçe Dublaj : Var

Türkçe Altyazı : Var

Dublaj Seçenekleri : Türkçe 5.1 DD, English 5.1 DTS-HDMA, Hungarian 5.1 DD, Mandarin 5.1 DD, Polish 5.1 DD, Russian 5.1 DD, Thai 5.1 DD

Altyazı Seçenekleri : Türkçe, English, Arabic, Bulgarian, Chinese, Cantonese, Coratian, Czech, Portuguese, Estonian, Greek, Hebrew, Hungarian, Icelandic, Korean, Lithuanian, Latvian, Polish, Romanian, Russian, Slovenian, Thai

Süre : 106 dk.

Bonus İçerikler : Yönetmen Christopher Nolan ve yapım ekibiyle Dunkirk mucizesinin destansı yolculuğuna katılın. Geniş formatlı kameralar, yenilikçi efektler, tarihi deniz ve hava kuvvetleri ekipmanları ve olağanüstü oyuncularla film yapımcılarının tarihi gerçeklere sadık kalan, izleyenleri derinden etkileyecek bir sinema deneyimi ortaya çıkarmak için karşılaştıkları beklenmedik zorlukların nasıl üstesinden geldiklerine tanıklık edin.

ISBN: 8680979018255


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!